Vitar - silou přírody

Aktuality

24.05.2017

Jsme partnery Zlín Film Festivalu, startuje v pátek

Zlín Film Festival nabídne filmy z rekordních 62 zemí světa i bohatý doprovodný program. Na své si tak od 26. května do 3. června přijdou nejen filmoví nadšenci, ale také fanoušci hudby, rodiny s dětmi nebo sportovci. A pro každého z nich si něco….

Více informací
21.05.2017

Odměňujeme děti za správné chování v horách

Oblíbená pitíčka Capri-Sonne nenabízejí jen osvěžení a zábavu, ale také motivují děti k pohybu a správným životním návykům. Děje se tak prostřednictvím celé řady akcí, jejichž partnerem je právě Capri-Sonne, a na kterých čeká na děti odměna v podobě….

Více informací
19.05.2017

Předpověď aktivity klíštěte slibuje nejvyšší stupeň, chraňte se!

Od pátku do pondělí platí nejvyšší stupeň aktivity klíšťat znamenající nejvyšší riziko napadení člověka nebo zvířete klíštětem, a je-li infikováno, i pravděpodobnost nakažení klíšťovou encefalitidou nebo lymeskou boreliózou. Základem ochrany před….

Více informací
17.05.2017

Vaříme a pečeme se sladidly Irbis: Marináda na kuřecí či telecí maso

Sezona grilovaní je tu! Pokud jste se na ni těšili a grily i náčiní už máte nachystané, dáme vám tip na perfektní marinádu pro kuřecí či telecí maso. Navíc přidáme i další radu pro letní grilování, abyste si ho užili i poté… Marináda na kuřecí či….

Více informací
15.05.2017

Pomáháme doplňovat vitaminy a minerály účastníkům reality show

Zlínský fittness a wellness klub Vita Sana pořádá již druhý ročník reality show „U nás padají kila dolů“ a VITAR je jedním z partnerů akce, kteří pomáhají soutěžícím v cestě za jejich cílem – zdravějším životem a vysněnou postavou. Osmička účastníků….

Více informací
Archiv aktualit

Prohlédněte si časopis VitamIN plný zajímavostí z oboru doplňků stravy. Najdete zde i rozhovor s celebritou - princeznou z našich dětských let.

VITAR, s.r.o. je DOBRÝ ANDĚL. Připojte se také!

Dceřiná společnost VITAR Veterinae se zabývá veterinárními přípravky pro vaše zvířecí miláčky.

Vitar je výhradním distributorem produktů značky Enervit, které jsou určeny pro sportovce na rekreační i výkonnostní úrovni.